206

Мінкульт влаштував у Києво-Печерській лаврі інвентаризацію церковних цінностей

Міністерство культури проводить інвентаризацію церковних цінностей у Києво-Печерській лаврі.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Української православної церкви Московського патріархату, передають Українські Новини.

"За ініціативою Міністерства культури України була створена спеціальна комісія, до складу якої увійшли працівники міністерства та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Метою комісії є перевірка наявних церковних цінностей і святинь, які були передані Києво-Печерській лаврі, починаючи з 1988 року - з моменту відкриття монастиря після відродження", - сказано в ньому.

Згідно йому, 28 листопада комісія почала перевірку наявності мощей в ближніх і дальніх печерах Лаври.

РЕКЛАМА

У повідомленні вказується, що робота комісії проходить під наглядом ченців, наглядачів печер і членів духовного собору.

Зазначається, що перевірка проводиться вперше за 30 років.

Як повідомляли Українські Новини, антирейдерська комісія Міністерства юстиції своїм рішенням скасувала державну реєстрацію права користування Української православної церкви (Московського патріархату) Почаївської Свято-Успенської лаври, що в Тернопільській області і передала її назад в управління Кременецько-Почаївському державному історико-архітектурному заповіднику.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.