Спорт 2019-09-22T18:49:38+03:00
Українська спортсменка Черкасова завоювала золото на Чемпіонаті світу по спортивній боротьбі

Українка Алла Черкасова завоювала золоту медаль у ваговій категорії до 68 кг на чемпіонаті світу спортивної боротьби, який проходить у Будапешті.

Черкасова напередодні в 1/8 фіналу впевнено перемогла Марію Мамашук з Білорусі (10:0), у чвертьфіналі взяла гору над представницею Болгарії Вікторією Іванової Бобевой (4:0), а в півфіналі виграла у китаянки Фен Чжоу (12:8).

У вирішальній сутичці за "золото" Черкасова зустрілася з француженкою Кумба Селен Фанта Ларрок. Француженка краще провела початок і перший період виграла 4:0, але Черкасовою вдалася атака в середині другого періоду, в ході якої вона заробила 15 балів. За час, що залишився Ларрок скоротила рахунок до 15:10, але цього було недостатньо – українка стала чемпіонкою світу.

Нагадаємо, 23 жовтня Україна отримала третю золоту медаль на "Іграх нескорених" за три дні.

22 жовтня українців нагородили першими золотими медалями на "Іграх нескорених".