Київська міська державна адміністрація призупинила проведення розкопок на Поштовій площі до зміцнення паль та опор після підтоплення.
Про це на брифінгу повідомив директор комунального підприємства "Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва" Максим Калінін, передають Українські Новини.
«Роботи будуть припинені до зміцнення паль.. На даний момент проводити роботи і «іти глибше» неможливо», - сказав він.
Він зазначив, що роботи будуть визначені і проведені до кінця 2018 року.
За його словами, ввечері 9 серпня сталася аварія на одній з магістральних комунікаційних мереж підприємства "Київводоканал", що призвело до підтоплення частини розкопок.
На даний момент прорив труби локалізований і ліквідований.
Як повідомляли Українські Новини, Київська міська державна адміністрація констатує, що підтоплення артефактів, знайдених під час розкопок на Поштовій площі сталося з-за пошкодження підземних комунікаційних мереж.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.