Спорт 2018-10-15T04:10:33+03:00
Матч Хорватія – Англія став найбільш рейтинговою спортивною подією на ТБ

Рахунок у цьому матчі був відкритий вже на п'ятій хвилині основного часу.

У середу, 11 липня, визначилися фіналісти чемпіонату світу з футболу FIFA 2018. Трансляція на телеканалі "Інтер" другого півфіналу між збірними Хорватії та Англії стала найбільш рейтинговим матчем з початку мундіалю.

Про це повідомляє пресс-служба Інтера.

Доля поєдинку Хорватія – Англія серед глядачів 18+ в Україні становила 29,1%, у містах з населенням понад 50 тис. – 32,3%. За аудиторією 18-54 у великих містах частка матчу – 32,2%. Напружений і захоплюючий поєдинок став головною подією дня і беззаперечним лідером свого слота. У великих містах матч Хорватія – Англія став найбільш рейтинговим спортивною подією з початку року. Трансляцію матчу на телеканалі "Інтер" подивилися 5,6 млн осіб в Україні.

Рахунок у цьому матчі був відкритий вже на п'ятій хвилині основного часу: удар зі штрафного влучив у ворота збірної Хорватії. Активізувалися хорватські футболісти тільки у другому таймі і, скориставшись упевненістю англійців у контролі гри, зрівняли рахунок. Забити більше голів в основний час матчу командам не вдалося, тому доля другої путівки в фінал визначилася в додатковий час. Так, на 109-й хвилині Маріо Манджукіч вивів хорватів вперед. Цей гол не тільки виявився вирішальним у грі з Англією, але і вперше в історії дав путівку збірної Хорватії у фінал чемпіонату світу з футболу!

Трансляція на телеканалі "Інтер" ще одного матчу ½ фіналу у вівторок, 10 липня, між збірними Франції та Бельгії також стала найбільш рейтинговою подією дня і беззастережно лідирувала у своєму слоті. Частка матчу по аудиторії 18+ в Україні склала 25,2%, у великих містах – 27,9%. За аудиторією 18-54 у великих містах трансляція пройшла з часткою 26,9%.

Рахунок у матчі Франція – Бельгія був відкритий тільки у другому таймі. М'яч у ворота бельгійців забив Самуель Умтіті. Цей гол і вирішив результат напруженого протистояння: французька команда вперше за 12 років вийшла у фінал чемпіонату світу.

Трансляції матчів півфіналу ЧС-2018 на телеканалі "Інтер" подивилися 7,1 млн осіб в Україні. У середу, 11 липня, телеканал "Інтер" став лідером дня на українському телеринку з часткою 15,6% по аудиторії 18+ в Україні та 16,3% у великих містах. За аудиторією 18-54 (50+) частка телеканалу "Інтер" склала 15,1%.

Нагадаємо, матч Росія-Хорватія в Україні подивилися більше 5 мільйонів чоловік.

Більше новин про: Интер Матч Трансляция

Новокаховський архієпископ Філарет заперечив свою участь в соборі, який просуває Порошенко 17:12
Гриценка на прес-конференції в Харкові звинуватили в махінаціях з землею 11:22
Як єдиного кандидата від націоналістів суспільство сприйме тільки Кошулинського, - політолог 14:50
Гройсман хоче повноважень, щоб дограбувати країну, - Рабінович 10:24
Ярославський розповів журналістам і студентам, як розвиває ХТЗ 15:44
ДТЕК інвестує 1 млрд євро в зелену енергетику, – Тимченко 15:40
Екс-голова Верховного суду Маляренко сумнівається в незалежності міжнародних експертів, які приймають участь у формуванні Антикорупційного суду 14:32
Поліція перевірить власників акцій переможця тендеру з метро на "Виноградар" 17:29
Якщо Європа бачить Україну оплотом війни з Росією, то має їй допомогти, - Рабінович 12:30
Автори законопроекту №9055 підставили Президента, – Гвоздій 17:53
більше новин
До річниці Майдану в Києві проведуть змагання "Снайпер столиці - 2018" серед школярів 20:43
На Донбасі бойовики втратили 3 "бійців", намагаючись обстріляти позиції ЗСУ 08:00
Музей в Японії зробив своїми талісманами двох котів, які вже два роки не можуть в нього увійти 17:29
Залиті практично всі двори і міжбудинкові проїзди житлового комплексу. Скріншот youtube/pistonczyk
Відео дня: столичний "Комфорт Таун" затопило 16:15
Червоний корпус університету Шевченка хочуть перефарбувати в жовтий колір 18:18
Від сьогодні українці можуть отримати безкоштовну візу в Таїланд 10:54
У Київському архіві в матеріалах кримінальної справи виявлено шматочок хліба, схований під час Голодомору 12:01
Нагороду найближчим часом передадуть близьким Сенцова в Україні. Фото: В'ячеслав Прокоф'єв / Коммерсант
Сенцова удостоїли нагороди "Платформа європейської пам'яті та сумління" 19:15
ГПУ підтверджує затримання снайпера Нацгвардії, підозрюваного у вбивствах активістів на Євромайдані 18:17
У 2019 влада хоче підняти одразу кілька податків, - економіст 08:06