Спорт 2018-10-15T04:10:36+03:00
Хорватія обіграла Англію в матчі 1/2 фіналу ЧС-2018: відео голів

11 липня в Москві на стадіоні "Лужники" відбувся другий півфінальний матч чемпіонату світу 2018 року: збірна Хорватії зустрічалася з командою Англії. Рахунок в матчі був відкритий вже на п'ятій хвилині, коли Кевін Тріппьєр забив гол зі штрафного і закінчився з рахунком 2:1 на користь Хорватії. Про це повідомляє EA SPORTS FIFA.

Тепер хорвати 15 липня зустрінуться на полі зі збірною Франції. А Англія і Бельгія розіграють третє місце 14 липня.

У другому таймі хорват Іван Перішич забив після навісу з правого флангу. Більше забити в основний час матчу команди не змогли, тому доля другої путівки в фінал повинна була визначитися в додатковий час.

Після цього було призначено два екстра-тайми по 15 хвилин.

На 109-й хвилині Маріо Маджукіч забив другий гол у ворота англійців.

Хорватія – Англія – 2:1

Голи:

Перішич (68), Манджукіч (109) – Триппьер (5)

Хорватія: Субашич, Ловрен, Стрініч (Піваріч, 95), Врсалько, Виду, Ракітіч, Брозович, Перішич, Модрич (Бадель, 119), Ребич (Крамарич, 101), Манджукіч (Чорлука, 115).

Англія: Пікфорд, Уокер (Варді, 112), Стоунз, Янг (Роуз, 90), Магуайр, Аллі, Лингард, Стерлінг (Рэшфорд, 74), Хендерсон (Дайер, 97), Триппьер, Кейн.

Попередження: Манджукіч (48), Вокер (54), Ребич (96).

Як повідомляли Українські Новини, Росія зіграла в 1/8 фіналу з Іспанією і перемогла в пенальті: відео голів.

Раніше Франція з невеликим відривом перемогла Аргентину.

Олександр Ярославський. Фото: прес-служба
Ярославський прокоментував чутки про свою участь у виборах 13:10
Усик здобув перемогу над Белью: відео переможного нокауту 08:20
Київ буде домагатися статусу Європейської культурної столиці, - КМДА 15:31
Через нездатність уряду розподілити кошти хворі на діабет можуть залишитись без інсуліну, - Богомолець 13:30
КМДА відзвітувала про ремонт мостів і попередила водіїв про затори на дорогах 12:28
Невідомі увірвалися до "Криворіжгазу" 11:30
Власницю кав'ярні на Рейтарській, 8б намагаються вигнати на вулицю, - ЗМІ 20:07
У "Київавтодорі" спростували інформацію Генпрокуратури щодо підозри чиновникам комунальної корпорації 10:56
Апеляційний суд Харківської області визнав арешт майна "Росток-Холдингу" правомірним, - ЗМІ 12:21
Оперували без показань і приховують діагноз від матері, - Грановський просить розслідувати лікарську недбалість 15:54