• Новини
  • Економіка
  • Наглядова рада "Нафтогазу" не має наміру переглядати рішення про виділення премії в $46,3 млн керівництву компанії
553

Наглядова рада "Нафтогазу" не має наміру переглядати рішення про виділення премії в $46,3 млн керівництву компанії

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" не має наміру переглядати рішення про виділення премії керівництву компанії в розмірі 46,3 млн доларів за виграш спору в арбітражі Стокгольма за контрактом на транзит газу.

Це випливає з листа голови наглядової ради НАК Клер Споттісвуд, спрямованого прем'єр-міністру Володимиру Гройсману у відповідь на його прохання переглянути прийняте рішення про премії.

У листі голови наглядової ради НАК, копія якого є в розпорядженні Українських Новин, вказується, що рішення про виділення премії в розмірі 1% від виграшу, який становить 4,63 млрд доларів, приймалося за рекомендацією комітету з призначенням винагород на основі ретельного аналізу подібних перемог в арбітражних судах.

При цьому Споттісвуд зазначає, що наглядова рада НАКу повністю розуміє делікатність питання, з приводу якого прем'єр-міністр висловив стурбованість у своєму листі, і висловлює жаль, що рішення про премії викликало негативний резонанс.

РЕКЛАМА

Наглядова рада вказує, що має намір повністю переглянути політику компанії щодо виділення винагород і компенсацій, щоб зберегти існуючих і залучати нових професійних і чесних співробітників.

"Визначення такої політики вимагає врахування всіх складових і часу для того, щоб помітити її вплив на ефективність діяльності компанії в довгостроковій перспективі. А інформацію про окремі складові дійсно складно зрозуміти людям, які не мають уявлення про ситуацію: нам дуже шкода, що в суспільстві виник негативний резонанс, за який ми беремо повну відповідальність", - сказано в листі.

При цьому в листі підтверджується готовність наглядової ради "Нафтогазу" зустрітися з прем'єр-міністром у липні для більш детального обговорення рішення про премії та інших питань.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, 6 червня Гройсман повідомив, що попросив наглядову раду "Нафтогазу" переглянути рішення щодо преміювання правління за перемогу в Стокгольмському арбітражі над російською компанією "Газпром".

РЕКЛАМА

У травні наглядова рада НАКу прийняла рішення про виділення премії для керівництва "Нафтогазу" в розмірі 1% від суми виграшу – понад 45 млн доларів.

Перша частина премій на суму 20,7 млн доларів (541 млн гривень) повинна була бути виплачена у травні.

Решта премії – протягом трьох років виключно за умови успішного стягнення з "Газпрому" залишку виграшу (2,6 млрд доларів).

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.