Спорт 2021-08-15T07:33:06+03:00
"Ліверпуль" розгромив "Рому" з рахунком 5:2 у півфіналі Ліги чемпіонів

Спорт, Футбол, Лига Чемпионов, Матч
Зустріч пройшла в Ліверпулі. Фото: champiоnat.com

"Ліверпуль" розгромив "Рому" у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Про це повідомляє championat.com.

Зустріч пройшла у Ліверпулі на стадіоні "Енфілд" і завершилася з рахунком 5:2 на користь господарів.

У першому таймі дубль у складі червоних оформив Мохамед Салах. До середини другої половини гри єгиптянин допоміг відзначитися Роберто Фірміні і Садіо Мане, віддавши дві результативні передачі. На 68-й хвилині Фірміні оформив дубль.

На 81-й хвилині Едіну Джеко вдалося розмочити рахунок, а через чотири хвилини "Рома" заробила пенальті, який реалізував Дієго Перотті.

Матч-відповідь відбудеться 2 травня в Римі.

Як повідомляли Українські Новини, у Києві планують облаштувати локації для перегляду фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

На фінал Ліги чемпіонів-2018 в Києві очікують до 170 тис. іноземних уболівальників.