Депутат Верховної Ради Надія Савченко (позафракційна) прийшла в парламент і через 10 хвилин покинула його. Про це повідомляє кореспондент Українських Новин з місця подій.
Близько 14:10 Савченко після допиту в Службі безпеки України прибула в будівлю парламенту, поспілкувалася з журналістами і зайшла до сесійної зали.
Після цього в кулуари вийшов голова Ради Андрій Парубій і запитав у журналістів, чи не бачили вони Савченко.
Після того, як спікер дізнався місцезнаходження депутата, він зайшов у зал.
Савченко зайняла своє робоче місце в залі і стала слухати виступи депутатів.
В цей час до неї підійшли кілька депутатів від фракції "Народний фронт", зокрема Андрій Тетерук і Андрій Левус.
Після нетривалої розмови Савченко в супроводі депутатів покинула будівлю парламенту.
Як повідомляли Українські Новини, у четвер генеральний прокурор Юрій Луценко вніс у Раду подання на зняття недоторканності з Савченко.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.