199

САП і НАБУ затримали двох чиновників Адміністрації морпортів

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро затримали двох чиновників Адміністрації морських портів за підозрою у зловживаннях. Про це Українським Новинам повідомило джерело у правоохоронних органах.

"Поки затримано двох", - сказав він.

З його слів, операція із затримання інших фігурантів справи триває.

При цьому, вiдповiдно до повiдомлення АМПУ, пiд час обшуку вилучаються документи, перерахованi в постановi суду для подальшого розслiдування, а служба безпеки АМПУ надає всесторонню пiдтримку в проведеннi слiдчих дiй.

РЕКЛАМА

Також у повiдомленнi зазначається, що АМПУ вiдкрито для перевiрок, i такi перевiрки свiдчать про прозорiсть у роботi державної компанiї i є частиною тих комплексних заходiв, якi вона направляємо на її подальший розвиток i забезпечення ефективної дiяльностi.

Крiм того в повiдомленнi йдеться, що посадовi особи, що фiгурують у проведеннi слiдчих дiй, пов'язанi з попереднiм керiвництвом АМПУ.

Як повідомляли Українські Новини, Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в Адміністрації морських портів на території Одеси, Миколаївській області та в Києві.

Слідчі дії проводяться в рамках розслідування, пов'язаного з можливими фактами зловживань при закупівлі послуг з днопоглиблення в Бердянському та Маріупольському морських портах у 2015 і 2016 роках.

РЕКЛАМА

НАБУ завершило обшук у Пімахової, який вона вважає помстою за дії щодо бюро.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.