"Атлетико" виграв Суперкубок Європи

Спорт, Футбол, Интер, Суперкубок, Атлетико
Рейес святкує гол, забитий
Рейес святкує гол, забитий "Інтеру".

"Атлетико" позбавив "Інтер" шансу взяти п'ятий трофей у році, вигравши Суперкубок Європи з рахунком 2:0.

Мадридський "Атлетико" позбавив міланський "Інтер" шансу взяти п'ятий трофей у році, вигравши Суперкубок Європи з рахунком 2:0.

Наставник "Інтера" наважився трохи змінити склад порівняно з тим, який випускав у суперкубку Італії. Зміна була тільки одна – на незвичну для себе позицію правого нападаючого вийшов Станкович. На лаву запасних відправився Пандєв.

Для мадридців цей двобій був дебютним у новому сезоні. Іспанські ЗМІ з якихось причин приписували до стартового складу мадридців новачка Мериду, але Кіке Флорес віддав центр поля й фланги перевіреним бійцям. Зміни ж стосувалися лінії захисту, у якому, порівняно з минулим сезоном, з'явилася одна нова особа - уругваєць Годин. Зате залишився на лаві ветеран Антоніо Лопес, фланг якого довірили Домінгесу.

Вже на другій хвилині Снайдер впіймав м'яч на праву й з лету потривожив повітря над поперечиною воріт Де Хеа. Гравці "Атлетико" відразу відтіснили суперника подалі від своєї штрафної, а дуже скоро потривожили захист синьо-чорних. Протягом декількох хвилин Самуелю й Ківу довелося попрацювати перериваючи найгостріші подачі з лівого флангу.

Поступово "Атлетико" захопив ініціативу. Підопічні Флореса більше тримали м'яч, а найголовніше - практично виключили із гри лідерів нерадзуррі. Однак шляхи до воріт Де Хеа "Інтер все-таки знаходив". Зокрема, небезпечними були індивідуальні дії Ето'О, який одного разу навіть мав можливість пробити, але молодий кіпер зіграв просто блискуче, відбивши м'яч у нижньому куті. Ще один яскравий момент - удар головою Самуеля після подачі кутового. На жаль, повз.

Лише на індивідуальній грі й завдяки стандартам гравці "Інтера" могли дібратися до воріт суперника. Зовсім інакше зіграв "Атлетико". Завдяки швидким розіграшам м'яча й коротким передачам, мадридці раз у раз знаходили можливість пробити по воротах Сезара, і якщо спочатку ці удари наносилися здаля, то ближче до перерви небезпека стала проникати й у штрафну міланської команди. Так, незадовго до кінця тайму із прекрасної позиції пробивав Агуеро, але у ворота не потрапив.

Другу половину почали повільно й неспішно. Проте, практично відразу Міліто організував собі "напівмомент", якому матеріальну форму перешкодив набрати Переа. А незабаром "Атлетико" накрутив темп, і виявилося, що до цього нерадзуррі зовсім не готові. Рейес пробив з лінії штрафний. Сезар лише з величезними стараннями зміг перевести м'яч на кутовий з нижнього кута. Але надовго втримати ворота сухими бразильцеві не вдалося. Через кілька хвилин після описаного моменту Агуеро й Рейес влаштували плутанину в штрафній "Інтера", але іспанець прочитав ситуацію блискуче, і, підхопивши м'яч, з лінії воріт, взяв ворота міланців.

Відразу ж пішов відповідний хід Бенітеса - Станкович поле покинув, а замість нього з'явився Пандєв. З'явився, але відразу ж розчинився й не з'являвся аж до закінчення основного часу. По суті, "Інтер" із цією заміною навіть втратив одного гравця, і його атаки стали ще більш беззубими. А "Атлетико" навіть заміни Рейеса й Форлана не перешкодили "добити" чемпіона Італії.

Друга гольова атака мадридців була дивовижно простою: Сімау на лівому фланзі відірвався від Майкона й прострелив у центр воротарської, де його передачу спокійно замкнув Агуеро.

Враховуючи той рівень гри "Інтера" і кількість часу, яка залишилася до фінального свистка, шансів у нерадзуррі виправити ситуацію практично не залишалося. І, проте, підопічні Бенітеса свій шанс отримали. На останній хвилині основного часу Рауль Гарсіа наступив у своїй штрафній на ногу Пандеву, і Бузакка впевнено вказав на 11 метрів. Але цей момент став лише показником капітуляції синьо-чорних. Дієго Міліто вдарив просто, а молодий Де Хеа став героєм ситуації, відбивши удар.

"Інтер" - "Атлетико" 0:2

Голи: Рейес, 62, Агуеро, 81

Склади:

"Інтер": Сезар, Майкон, Лусіо, Самуель, Ківу, Дзанетті, Камбіассо, Снайдер (Коутіньо, 77), Станкович (Пандев, 68), Ето'О, Міліто

"Атлетико": Де Хеа, Уйфалуші, Годін, Переа, Домінгес, Ассунсао, Рауль Гарсіа, Рейес (Меріда, 70), Сімау (Камачо, 90), Агуеро, Форлан (Хурадо, 81)

Попередження: Лусіо - Сімау, Рауль Гарсіа