Глава самопроголошеної "Луганської народної республіки" Ігор Плотницький написав заяву про відставку за станом здоров'я, повідомив "міністр держбезпеки ЛНР" Леонід Пасічник, заяву якого опублікував сепаратистський ресурс "Луганський інформаційний центр".
"У відповідності з його (Плотницького — ред.) рішенням я приступаю до виконання обов'язків глави республіки, надалі до майбутніх виборів", — повідомив Пасічник.
"Я від себе заявляю про свою прихильність Мінськими угодами. Республіка послідовно буде виконувати взяті у відповідності з цими угодами на себе зобов'язання", — продовжив Пасічник, додавши, що рада міністрів, "Народний рада ЛНР" та інші органи влади продовжують працювати в штатному режимі.
Він подякував Плотницькому за рішення про відставку і за великий внесок у процес мирного врегулювання в Донбасі, а також повідомив, що Плотницькиго вже призначено уповноваженим від "ЛНР" за виконанням Мінських угод.
Нагадаємо, в Луганську штурмували будівлю "Генпрокуратури ЛНР", доля Плотницького залишалася невідомою.
Раніше в МВС підтвердили, що "глава ЛНР" Плотницький втік до Росії.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.