Життя 2023-11-15T09:37:39+02:00
Фото дня: ветерани АТО з тяжкими пораненнями вибороли 10 медалей на Марафоні в США

США, Марафон, Фото дня, ветераны АТО
Українська команда на Марафоні в США. Фото: Yuri Deychakiwsky, Дмитренко Юрій
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

Одинадцятеро ветеранів антитерористичної операції (АТО) з тяжкими пораненнями змагалися з понад 27 тис. учасників з різних країн світу у Марафоні морської піхоти у США та здобула 10 медалей.

Про це йдеться в повідомлення на сторінці "Повернись живим" у соціальній мережі Facebook.

Українська команда виборола 10 медалей: п'ять у забігу на 10 км, чотири – у забігу на 42 км та одну у заїзді на 42 км на ручному велосипеді.

"Психологічно  допомагало те, що відмітки на дистанції у милях, тому 6 миль бігти набагато легше за 10 км. Я задоволений!", - розповів один з учасників нашої збірної Юрій Дмитренко, який навесні 2016 року втратив на передовій в АТО ногу.

Українська команда на Марафоні в США. Фото: Yuri Deychakiwsky, Дмитренко ЮрійУкраїнська команда на Марафоні в США. Фото: Yuri Deychakiwsky, Дмитренко Юрій

Нагадаємо, українські військові третього окремого полку спеціального призначення вибороли срібло на міжнародних змаганнях Cambrian Patrol, які щорічно проходять в Британії.

30 вересня в канадському Торонто закінчилися "Ігри нескорених", де Україна змогла завоювати 14 медалей: повний список українців-призерів.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"