Спорт 2024-03-15T10:22:52+02:00
На Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики Радівілов посів друге місце

Чемпионат мира, спортивная гимнастика, Игорь Радивилов
Ігор Радівілов став срібним призером Чемпіонату світу. Фото: facebook.com/olympicua
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

В останній день фіналу Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики український гімнаст Ігор Радівілов здобув друге місце. Про це повідомляє прес-служба НОК України у Facebook.

"Ігор Радівілов - срібний призер чемпіонату світу зі спортивної гімнастики в опорному стрибку! - Йдеться в повідомленні.

Відповідно до турнірної таблиці, у Радівілова 14.899 очок. Золото дісталось японцеві зі 14.900 балами.

У Радивилова 14.899 боллов. Фото: fig-gymnastics.comУ Радівілова 14.899 балів. Фото: fig-gymnastics.com

Нагадаємо, стрибок, який виконав український гімнаст Ігор Радівілів на Олімпіаді в Ріо, офіційно занесено в міжнародні правила під його ім'ям The Radivilov.

Збірна України посіла 2-е місце (серед 17 команд) в медальному заліку на Іграх нескорених, завоювавши 14 медалей.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"