Відео дня: Київський міжнародний марафон з висоти пташиного польоту

Видео дня, Марафон, квадрокоптер
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

Сьогодні, 8 жовтня, у Києві в рамках восьмого міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 пройшов забіг з Майдану Незалежності в Києві. Українські Новини зняли забіг учасників з висоти пташиного польоту.

Як повідомляє "ТСН", переможцем Київського міжнародного марафону став Артем Піддубний з Бахмута Донецької області. Він пробіг 42,195 км за 2 години 24 хвилини і 20 секунд.

Друге місце здобув Анатолій Бондаренко, який фінішував на 6 хвилин і 15 секунд пізніше. Третє місце - Володимир Васьков, який прийшов до фінішу на сім хвилин пізніше переможця.

Серед жінок на першому місці українка Ірина Масник, яка подолала марафонську дистанцію за 2:48.13. На другому місці - росіянка Олена Макаревич (3:08.56), а на третьому - українка Марина Шаповалова (3:12.20).

Усього на старт VIII Київського марафону вийшли понад 10 тисяч людей з 52 країн.

Нагадаємо, на київському марафоні раптово помер чоловік.

Раніше у Києві пройшов велопрогон для чоловіків і жінок під назвою "Київська сотка".

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"