173

Шахтарі "Сухої Балки" продовжують чекати від Держгеонадр ліцензій під стінами відомства

Мітингувальники біля стін Державної служби геології та надр України працівники ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" продовжують чекати дій ліцензійного органу щодо продовження і видачі підприємству ліцензій на користування надрами шахт "Ім. Фрунзе" і "Ювілейна".

Перші кроки на цьому шляху вже зроблені. Сьогодні відомство опублікували на сайті новину під заголовком "Госгеонадра України прийшли до компромісу з ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка".

У ній, зокрема, йдеться: "Державною службою геології та надр України у рамках чинного законодавства за результатами проведення консультацій ухвалено рішення в найкоротші терміни врегулювати проблемну ситуацію з ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка".

Керівництво рудника підтвердило журналістам цю інформацію.

РЕКЛАМА

"Під час переговорного процесу, дійсно, намітився прогрес. Створена робоча група для врегулювання ситуації. І ми віримо, що вже найближчим часом буде прийнято рішення, яке дозволить підприємству нормально працювати. Дуже сподіваємося на державницьку позицію керівництва відомства. Оскільки мова йде про долю унікального підприємства гірничо-металургійного комплексу України, багатомільйонні суми податкових відрахувань у бюджети всіх рівнів, благополуччя сімей 3,5-тисячного трудового колективу рудника", - прокоментував ситуацію Генеральний директор ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" Віталій Баш.

У той же час гірники поки не припиняють акцію протесту.

"Те, що нас почули, це, безумовно, добре. Я безмірно вдячний нашим хлопцям, шахтарям, які не побоялися приїхати в Київ і стати на захист рідного підприємства і свого конституційного права на працю. Ми звикли працювати, а не мітингувати. Але, ми змушені відстоювати свої права, оскільки мова йде про збереження робочих місць. Ми заявляємо, що до моменту отримання ліцензій наша акція протесту не припиняється. Ми підемо звідси тільки з спецдозволами в руках. У разі, якщо Держгеонадр не стримає своє слово, весь наш трудовий колектив буде в Києві разом із родинами!", - заявив голова первинної організації професійної спілки металургів і гірників України Віктор Щасливий.

Як відомо, акція протесту шахтарів знаменитого криворізького рудника "Суха Балка" почалася 19 вересня 2017 р. У ній беруть участь близько 250 робітників, які пікетують будівлю Госгонедр у Києві під гаслом: "Дайте нам роботу!". Причиною акції протесту стала відмова відомства видати спецдозволу на використання надр всупереч рішенню суду, який приписував чиновникам зробити це.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.