• Новини
  • Економіка
  • Транспорт
  • На всіх станціях київського метро встановлять відеокамери з системою розпізнавання облич за 11 млн гривень
317

На всіх станціях київського метро встановлять відеокамери з системою розпізнавання облич за 11 млн гривень

На станції метро планується встановити від 4 до 10 відеокамер. Фото: metro.kiev.ua
На станції метро планується встановити від 4 до 10 відеокамер. Фото: metro.kiev.ua

Київська міська державна адміністрація має намір облаштувати вестибюлі всіх станцій метрополітену відеокамерами із системою розпізнавання облич за 11 млн гривень. Про це Українським Новинам повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник проекту Kyiv Smart City Юрій Назаров.

"Ми плануємо до кінця 2017 року встановити камери відеоспостереження на входах і виходах всіх станцій метрополітену для забезпечення безпеки", - сказав він.

Залежно від кількості входів - виходів на окремій станції метро планується встановити від 4 до 10 відеокамер на одній станції.

Наразі департамент оголосив тендер на поставку камер на 11 млн гривень.

РЕКЛАМА

Нагадаємо, у київському метро сталося задимлення на "синій" гілці, рух поїздів був зупинений.

12 вересня моторний арт-потяг "Енеїда" промчав по синій гілці метро в Києві

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.