Київська міська державна адміністрація має намір облаштувати вестибюлі всіх станцій метрополітену відеокамерами із системою розпізнавання облич за 11 млн гривень. Про це Українським Новинам повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник проекту Kyiv Smart City Юрій Назаров.
"Ми плануємо до кінця 2017 року встановити камери відеоспостереження на входах і виходах всіх станцій метрополітену для забезпечення безпеки", - сказав він.
Залежно від кількості входів - виходів на окремій станції метро планується встановити від 4 до 10 відеокамер на одній станції.
Наразі департамент оголосив тендер на поставку камер на 11 млн гривень.
Нагадаємо, у київському метро сталося задимлення на "синій" гілці, рух поїздів був зупинений.
12 вересня моторний арт-потяг "Енеїда" промчав по синій гілці метро в Києві
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.