Спорт 2017-09-13T09:11:03+03:00
"Барселона" розгромила "Ювентус" з рахунком 3:0, огляд матчу

Каталонська "Барселона" розгромила туринський "Ювентус" з рахунком 3:0 в 1 турі групового етапу Ліги чемпіонів 2017/18. Про це пише "Футбол 24".

Барселона почала гру з традиційного контролю м'яча. Але перший гострий момент створили італійці - Де Шільйо, який ледь не влучив у дальній кут воріт тер Штегена. Каталонці відповіли небезпечним пострілом Луїса Суареса, з яким впорався Буффон. Через кілька хвилин Альба заблокував прицільний удар Бентакура. На 40 хвилині через травму Де Шільйо покинув поле, і правого захисника гостей замінив Стураро. Далі був гол Мессі.

На 52 хвилині Мессі потрапив в штангу, відклавши дубль на потім. Трохи пізніше аргентинець прострілив з правого флангу, а Стураро вибив м'яч на ногу Ракітіча - 2: 0. На 69 хвилині Мессі забив ефектний гол. Барселона набирає перші очки в Лізі чемпіонів.

"Барселона" - "Ювентус" - 3: 0. Голи: Мессі, 45, 69, Ракітіч, 56.

Нагадаємо, ФФУ зарахувала технічну поразку "Динамо" за неявку на матч у Маріуполі.

Раніше Шахтар "обіграв" Зорю з рахунком 3-1: відео голів.

Більше новин про: Футбол Ювентус ФК Барселона