Новини 2018-09-15T10:17:48+03:00
"Дніпро" взяв реванш у сербів

"Дніпро" продовжує участь у Лізі Європи.

Підопічні Володимира Бессонова зуміли забити два м'ячі в домашньому двобої й обійти "Спартак Златибор" Воду.

ФК "Дніпро" у домашньому матчі переграв "Спартак Златибор Вода" з рахунком 2:0. Це дало можливість дніпрянам відіграти поразку у виїзному двобої 2:1 і вийти в наступний тур Ліги Європи.

Після несподіваного провалу в першому матчі над Дніпропетровськом завис дух Беллінцони. Виліт з єврокубків на настільки ранній стадії багато вболівальників Дніпра пережили б дуже важко, тому настрій у команди Бессонова перед відповідним двобоєм був бойовий.

Наставник дніпрян порівняно з матчем у Нови Саді зробив дві зміни в стартовому складі. Бессонов посилив центр поля опорним півзахисником Маріо Холеком, забравши другого нападаючого Гоменюка, а на правому фланзі оборони замість Пашаєва з'явився грузин Лобжанідзе.

І подібний вибір коуча дніпропетровського клубу виправдався з перших хвилин. Господарі поля взяли м'яч під свій контроль і почали "вести" гру. При цьому, слід зазначити, Спартак був не дуже проти подібного ходу подій. Гра в одного форварда (Убипарип діяв на вістрі), розрахунок на контратаки...

Однак довгий час небезпечних моментів біля воріт обох команд не спостерігалося. Дніпро вибудовував свої атаки через фланги, однак дії Феррейри були досить одноманітними (переміщення в центр із підправленням м'яча під ліву ногу), а Коноплянка все ніяк не міг завершити свої індивідуальні проходи якісним прострілом. Лише після тактичної заміни Бессонова, що забрав з поля Кравченка й випустив Ротаня, щось почало попереду виходити. Причому відразу! Селезньов відгукнувся на прострільну передачу із флангу й торканням направив м'яч у ворота, однак на шляху стала рука Братича. Арбітр зустрічі, швейцарець Штудер пенальті прогледів...

Проте, ще до перерви "Дніпро" свого домігся. Настирний Селезньов спершу заробив кутовий, а потім сам же й замкнув подачу Феррейри з кута поля, вигравши в опонента боротьбу на далекій штанзі. Після п’ятнадцятихвилинного відпочинку господарі продовжили тиск на ворота Лабуса. Уже на 46-й хвилині поспіль два моменти упустили Калиниченко й той же Селезньов, однак через два оберти секундної стрілки Холек знову ж головою після подачі корнера збільшив перевагу своєї команди!

Після перерви "Дніпро" мав дуже непоганий вигляд: Холек "вигризав" всі м'ячі в центрі поля, не зупинялися на своїх флангах Феррейра й Коноплянка, без утоми пресингував захисників Селезньов. В останній чверті двобою гості пішли більшими силами вперед і навіть ледь не забили (Митич після наброса Стевановича пробив головою в руки Каніболоцькому), однак Дніпро все-таки впевнено довів справу до фінального свистка.

2:0 - підопічні Володимира Бессонова йдуть в 4-й кваліфікаційний раунд "зовсім іншого турніру".

Дніпро - Спартак Златибор Вода 2:0 (перший матч 1:2)

Голи: Селезньов, 45, Холек, 48

Дніпро: Каніболоцький, Лобжанідзе, Русол, Чеберячко, Денисов, Феррейра, Холек, Кравченко (Ротань, 30), Калиниченко (Назаренко, 75), Коноплянка, Селезньов (Гоменюк, 71)

Спартак: Лабус, Стеванович, Шарац, Братич, Пушкарич, Симович, Торбиця, Веселинов, Антонич, Адамович, Убипарип (Мирич, 46)

Попередження: Коноплянка - Стеванович, Веселинов, Братич

Нагадаємо, що львівський футбольний клуб "Карпати" продовжить виступ у Лізі Європи. Галицька команда мінімально переграла на виїзді грузинський "Зестафоні".

Більше новин про: Футбол ФК Днепр Лига Европы