• Новини
  • Економіка
  • Україна готова перейти на нову модель ринку електроенергії в кінці 2019, - Насалик
325

Україна готова перейти на нову модель ринку електроенергії в кінці 2019, - Насалик

Прийняття закону змалювало чіткі правила роботи ринку
Прийняття закону змалювало чіткі правила роботи ринку

Міністр енергетики й вугільної промисловості Ігор Насалик заявляє про готовність переходу на нову модель ринку електроенергії, яка описана в прийнятому цього року законі про ринок електроенергії, наприкінці 2019 року.

Про це він повідомив у інтерв'ю телепрограмі "Перша шпальта", передають Українські Новини.

"Ми подали повністю графік упровадження закону про ринок електроенергії щомісяця. Можна говорити, це буде десь кінець 2019 року. Оскільки вона вимагає дуже багато системних змін", - сказав він.

Насалик зазначив, що прийняття закону про ринок електроенергії окреслило чіткі правила роботи ринку, що дасть можливість залучення стратегічних інвесторів при приватизації енергокомпаній, зокрема державної енергогенеруючої компанії "Центренерго".

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, раніше Президент Петро Порошенко підписав закон про ринок електроенергії.

13 квітня Рада прийняла в цілому законопроект про ринок електроенергії, однак 14 квітня було зареєстровано 3 проекти постанови, якими пропонувалося скасувати результати голосування за даний законопроект.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Джерело: Українські новини

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.