В Україні продовжує вирувати негода. За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, впродовж минулої доби через проливні дощі і сильні пориви вітру сталося знеструмлення 109 населених пунктів у 5 областях країни.
Без світла залишилися жителі 51 населеного пункту в Київській, 22 - у Дніпропетровській, 20 - у Черкаській, 9 - в Кіровоградській і 7 - в Сумській областях.
Як повідомили Українським Новинам у ДержНС, для ліквідації наслідків стихії біли мобілізовані 38 бригад з місцевих обленерго. На місцях працювали 114 фахівців на 39 одиницях спеціальної техніки.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.