376

Заборона георгіївської стрічки: як покарали перших порушників

До адміністративної відповідальності притягнуті 4 особи
До адміністративної відповідальності притягнуті 4 особи

Національна поліція склала і передаладо суду 4 адміністративних протоколи за виготовлення та пропаганду георгіївської стрічки з початку дії відповідного закону, 15 червня. Про це сказано у відповіді Національної поліції на запит Українських Новин.

Станом на 18 липня були складені й спрямовані в суд 2 адмінпротоколи у Вінницькій області, 1 - у Дніпропетровській області й 1 - у Запорізькій області.

До адміністративної відповідальності були притягнуті 4 особи, зокрема одну у Вінницькій області суд засудив до громадських робіт на 30 діб.

Як повідомляли Українські Новини, 15 червня набув чинності закон про введення адміністративної відповідальності за виготовлення та пропаганду георгіївської стрічки. Публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської стрічки карається штрафом від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-2 550 гривень) з конфіскацією стрічки.

РЕКЛАМА

Раніше в Дніпрі жінку оштрафували за георгіївську стрічку.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.