У Львівській і Житомирській областях частішають випадки укусів змій, оскільки влітку в лісах їх стало більше.
Як повідомляють місцеві ЗМІ, 1 липня в реанімаційне відділення Самбірської центральної районної лікарні госпіталізували чоловіка, якого вкусила змія.
За інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, постраждав житель с. Нагірне, 1972 року народження.
Його вкусила змія за гомілку правої ноги у дворі.
Наприкінці червня в Сколівську центральну районну лікарню в стані середнього ступеня тяжкості потрапила дівчинка, 2004 року народження, жителька с. Волосянка, Сколівського району, повідомляє прес-служба ДСНС у Львівській області.
26 червня в селі Прутівка Романівського району Житомирської області гадюка вкусила 3-річну дівчинку, яка гралася на подвір'ї біля будинку. Гадюка вкусила дитину за стопу.
Зазначається, що це третій випадок укусу змій у Житомирській області з початку року.
Раніше 25 червня, у лікарні від укусу змії потрапила жінка. Жителька Мирополя збирала в лісі гриби, де і вкусила її змія.
Жінку доставили в реанімацію.
За повідомленням медиків, зараз в ЦРЛ немає вакцин проти укусів змій, лікують постраждалих симптоматично.
Перший випадок у Житомирській області було зафіксовано 22 червня. Змія вкусила 46-річного жителя села Білокам'янка.
Зазначимо, змії самі не нападають. Вони кусають, захищаючись, коли на них несподівано наступають або хапають руками разом з травою.
Нагадаємо, поліцейські врятували жителів Києва від змії в квартирі.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.