Київська міська державна адміністрація витратила 103,942 млн гривень на реконструкцію парку "Наталка" в Оболонському районі з 2012 року. Про це Українським Новинам повідомив заступник голови відомства Олександр Спасибко.
"З 2012 року було витрачено 104 мільйони. Парк займає площу 12 га, з них було реконструйовано понад 7 га", - сказав він.
В парку обладнані пішохідні доріжки, громадські вбиральні, альтанки та інші елементи благоустрою.
Як повідомляли Українські Новини, Київська міська державна адміністрація завершила реконструкцію і відкрила велотрек у Шевченківському районі Києва.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.