Партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", "Національний корпус" (колишній "Азов") і "Правий сектор" вирішили об'єднатися для досягнення політичних цілей.
Про це журналістам сказали лідер "Свободи" Олег Тягнибок, лідер ПС Андрій Тарасенко і лідер ПК Андрій Білецький, передають Українські Новини.
Голови партій підписали документ про об'єднання під назвою "Національний маніфест".
"Завтра, коли влада буде належати українським націоналістам, ми реалізуємо цей маніфест", - заявив Тягнибок.
За його словами, партії не просто вирішили координувати зусилля, а спільно досягати поставлених цілей.
"Це історичний момент. Ми не просто координуємося, а об'єднуємо свої зусилля", - сказав лідер "Свободи".
Білецький заявив, що маніфест не є програмою якоїсь партії.
"Це документ, з яким ми начинали свій хрестовий похід проти цієї влади", - підкреслив він.
У маніфесті зазначено, що Україна повинна спрямувати зусилля на створення Балто-Чорноморського Союзу, повернути ядерний статус, розірвати дипломатичні відносини з Росією, дозволити громадянам володіти вогнепальною зброєю.
Крім того, партії мають намір культивувати в Україні традиційні цінності, посилити кримінальну відповідальність за корупцію, вести ефективну боротьбу з нелегальною міграцією, створити єдину помісну церкву з центром у Києві.
Націоналісти також обіцяють ввести процедуру імпічменту Президента і відкликання депутатів, запровадити виборність суддів та місцевих чиновників.


Маніфест не є програмою якої-небудь партії. Фото: facebook.com/oleh.tiahnybok
Як повідомляли Українські Новини, 22 лютого близько 8 тис. активістів "Свободи", "Нацкорпууа" та ПС провели ходу в центрі Києва.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.