Київська міська державна адміністрація відкрила пам'ятник поетесі Олені Телізі на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр". Про це передає кореспондент Українських Новин з місця подій.
"Сьогодні ми знаходимося на місці страшної трагедії, місці, яке стало одним з символів злочинів проти людяності. Важливо пам'ятати, що тут сталося, шанувати пам'ять про невинні жертви і зберегти її для наступних поколінь. Зберегти як нагадування: такого не повинно повторитися", - зазначив мер столиці Віталій Кличко під час церемонії відкриття пам'ятника.





Пам'ятник встановлено на кошти столичної громади. Фото :facebook.com/basarab.oleksandr.1
В ході церемонії був відкритий пам'ятник Телізі та її соратникам, які боролися за незалежність України.
Як повідомляли Українські Новини, пам'ятник Олені Телізі відкриють у день народження Лесі Українки.
Як повідомляли Українські Новини, у листопаді 2016 року Кабінет Міністрів доручив Київській міській державній адміністрації забезпечити встановлення пам'ятника поетесі Олені Телізі на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр" до лютого 2017 року.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.