176

Німеччина анонсувала переговори по Донбасу у Бонні

Уповноважений уряду Німеччини з питань співпраці з Росією Гернот Ерлер заявив про заплановані на наступний тиждень переговори щодо підтримання режиму припинення вогню на Донбасі у Бонні.

Про це він розповів німецькому виданню Deutschlandfunk.

За його словами, питання буде обговорюватися на зустрічі міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки", яка відбудеться в рамках зустрічі G20 у Бонні 16-17 лютого.

"На жаль, не вдалося змусити зброю замовкнути, і 13 пунктів мирного плану не реалізовані. Не вистачає волі для їх виконання", - сказав він.

РЕКЛАМА

"США досі були задоволені, що європейці самі вирішують проблему в Україні. Нормандський формат добре себе зарекомендував. Не схоже, що в ньому відбудуться якісь зміни під нового президента Трампа", - додав він, відзначаючи загострення ситуації в зоні АТО.

Нагадаємо, бойовики 78 раз обстріляли позиції сил антитерористичної операції (АТО) 6 лютого.

При цьому 7 лютого бойовики обстріляли Авдіївку з танків.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Джерело: Европейская правда

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.