Комунальне підприємство "Київський метрополітен" має намір завершити демонтаж решіток для затриманих в кімнатах поліції на 6 станціях метро до кінця січня поточного року.
Про це йдеться у відповіді Головного управління Національної поліції у Києві на запит Українських Новинин.
Зазначається, що станом на 3 січня не демонтовані решітки для затриманих на 6 станціях метро у зв'язку з тим, що їх демонтаж, відповідно до складеного підприємством графіком, заплановано на січень 2017 року.
При цьому патрульно-постові наряди поліції, які несуть службу на 52 станціях метрополітену, продовжують використовувати у службовій діяльності кімнати поліції.
Як повідомляли Українські Новини, 28 вересня співробітники комунального підприємства "Київський метрополітен" демонтували ґрати для затриманих в кімнаті поліції на станції метро "Палац спорту" в Києві.
Раніше офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини заявляв про незаконність розміщення решіток для затриманих в кімнатах поліції на станціях метро в Києві.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.