"ДНР" передали Україні двох полонених жінок - Анжеліку Преснякову і Ольгу Сворак. Про це повідомив один з ресурсів так званої "Донецької народної республіки" - "Донецьке агентство новин".
Процедура пройшла між окупованим Донецьком і Макіївкою.
Полонених передали керівнику українського Центру визволення полонених громадської організації "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану. Володимир Рубан зазначив, що сьогоднішня передача "буде сприяти прискоренню процесу обміну полоненими на Донбасі".
Як повідомляли Українські Новини, сестра Савченко анонсувала передачу "ЛНР" і "ДНР" двох полонених Надії.
Голова Служби безпеки України Василь Грицак заявляє, що Україна передасть Росії 15 полонених в односторонньому порядку з метою активізації процесу обміну.
Раніше було заявлено, що Україна завершує підготовку передачі бойовикам 15 чоловік.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.