Партія "Об'єднання "Самопоміч" задекларувала 12,5 млн гривень доходів у третьому кварталі (липень-вересень). Про це йдеться у фінансовому звіті "Самопомічі" за 3 квартал 2016 року, опублікованому на офіційному сайті партії, передають Українські Новини.
Зокрема 28 вересня партія отримала 12 461 650 гривень з державного бюджету, крім того у "Самопомочі" на рахунку в Укрсиббанку 45 715 гривень.
В липні-вересні внески на рахунки партії склали 0,5 млн гривень: членські внески на рахунки партії - 240 100 гривень, а внески на рахунок виборчого фонду - 244 977 гривень.
"Самопоміч" володіє нематеріальними активами (розпізнавальний знак партії та девіз), вартістю 100 тис. гривень, а у користуванні партії знаходиться нерухоме майно вартістю 12 млн гривень.
Зокрема партія орендує три офісні приміщення: у Києві по вул. Златоустівській площею 165 кв. м (оренда - 68 тис. гривень за звітний період, вартість - 1,8 млн гривень), у Львові площею 18,5 кв. м (оренда - 3 тис. гривень, вартість - 219 тис. гривень) і 318 кв. м (оренда - 27 тис. гривень, вартість - 10 млн. гривень).
Витрати "Самопомочі" у третьому кварталі склали 0,5 млн гривень: основні статті витрат - платежі з рахунків кандидатів (257 364 гривні виборчого фонду) та на користь юридичних осіб (231 690 гривень).
Фінансові зобов'язання партії становлять 257 тис. гривень (найбільші статті - програмна продукція за 123 тис. гривень та оренда нерухомого майна за 98 тис. гривень).
Як повідомляли Українські Новини, Радикальна Партія Ляшка отримала майже 10 млн гривень з липня по вересень.
Нагадаємо, "Батьківщина" пішла в мінус, витративши більше 4 мільйонів гривень у жовтні.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.