Приватбанк підтримує керівництво Національного банку. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявив прес-секретар банку Олег Серга, передають Українські Новини.
"Про географію. Коли "добрі язики" кажуть від імені НАБУ, що Приватбанк не підписав звернення на підтримку НБУ, було б дуже правильно запитати у Приватбанку. Який, як всі знають, не в Києві. І фізично підписати щось не завжди може. Не підписав, але підтримав іншими способами. Папір та листи в XXI столітті далеко не єдиний спосіб зв'язку", - написав він.
Минулого тижня з'явилося відкрите звернення 15 банків-членів Незалежної асоціації банків, які підтримали керівництво Національного банку.
Приватбанку тоді не виявилося серед фінустанов, які підписали відкрите звернення, незважаючи на членство в асоціації.
Нагадаємо, раніше Приватбанк заявив, що обговорив з МВФ свою важливу роль в банківській системі.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.