767

У Дубні відкрили пам'ятник Степану Бандері

Пам'ятник Степану Бандері у Дубно. Фото: qha.com.ua
Пам'ятник Степану Бандері у Дубно. Фото: qha.com.ua

Районний центр Дубно (Рівненська область) 14 жовтня встановив пам'ятник лідерові Організації українських націоналістів в XX столітті Степану Бандері. Про це Українським Новинам повідомили в Дубенській міській раді.

У відкритті пам'ятника взяв участь мер міста Василь Антонюк.

Пам'ятник встановлено в центрі міста. З Дубенського міського бюджету на його встановлення було виділено 50 тис. гривень.

У відкритті пам'ятника взяли участь близько 200 осіб.

РЕКЛАМА

Як повідомляли "Українські Новини", у Києві активісти "Добровольчого руху ОУН" хочуть знести Батьківщину-матір.

До Польщі на кладовищі в селі Верхрата вандали зруйнували пам'ятник українцям, загиблим в роки Другої світової війни, в тому числі і воїнам УПА.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Джерело: Українські новини
Більше новин про:
Степан Бандера

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.