• Новини
  • Політика
  • Вандали розмалювали свастикою пам'ятник князю Володимиру в Києві
903

Вандали розмалювали свастикою пам'ятник князю Володимиру в Києві

Знову осквернили пам'ятник Володимиру Великому
Знову осквернили пам'ятник Володимиру Великому

Сьогодні вночі в Києві вандали знову осквернили пам'ятник Володимиру Великому у парку "Володимирська гірка". Невідомі розмалювали свастикою пам'ятник і написом "ПТН ПНХ". На місці події працюють співробітники комунальних служб, а також поліція. Раніше 26 вересня вандали вилили червону фарбу на постамент пам'ятника князю Володимиру.

На думку користувачів соцмереж акції вандалів пов'язані з народним голосуванням за самого видатного історичного діяча, який проводить телеканал "112 Україна", повідомляє "Голос України". "Володимир обійшов Бандеру в голосуванні за самого видатного історичного діяча. Чи Не з цим пов'язана дана акція вандалів? Київ повинен бути спокійним та комфортним містом. Такі речі неприпустимі!", - пише один із користувачів.

Нагадаємо, починаючи з 14 вересня, на порталі 112.ua користувач має можливість вибрати історичного діяча, який, на його думку, вніс найвагоміший внесок у становлення України як незалежної держави. Голосування відбувається в режимі онлайн. Прочитати біографію видатних персон, проголосувати за конкретного діяча та ознайомитися з рейтингами можна за посиланням. Підсумки голосування будуть підведені напередодні свята захисника держави - 13 жовтня. На даний момент найбільшу кількість голосів українці віддали Степану Бандері (33%) і Князю Володимиру (32%), які значно випереджають інших історичних діячів у голосуванні.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.