Політика 2018-11-15T10:02:42+02:00
Італія зіграла внічию з Новою Зеландією на ЧС-2010

Другу гру підряд італійці не можуть обіграти суперника.

Діючі чемпіони в першому таймі навіть програвали.

Діючий чемпіон світу з футболу збірна Італії на першості планети в ПАР зіграла внічию з командою Нової Зеландії. Матч завершився з рахунком 1:1. На сьомій хвилині м'яч у ворота італійської команди забив Шейн Смелц, а на 29-й хвилині форвард збірні Італії Вінченцо Яквінта реалізував пенальті.

У другому таймі італійці, які вважалися фаворитами матчу, провели низку атак, однак небезпечних ситуацій у воріт збірної Нової Зеландії створили небагато. В кінці матчу новозеландці могли вирвати перемогу, але Кріс Вуд, який перебував у вигідній позиції, не потрапив у створ воріт.

Таким чином, Парагвай, який раніше, 20 червня, обіграв Словаччину (2:0), із чотирма очками зберіг лідерство в групі F. На рахунку італійців і новозеландців по два очки, у словаків - одне очко. В останньому турі Італія зіграє зі Словаччиною, а Парагвай - з Новою Зеландією.

Більше новин про: Италия Футбол ЧМ-2010 Сборная