На ЧС-2010 у ПАР Гана і Австралія зіграли внічию

ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
Футбол, Австралия, ЮАР, ЧМ-2010, Гана, Чемпионат мира
Збірна Гани вийшла на перше місце в групі D.

Рахунок у матчі відкрили австралійські футболісти. Втім, відігратися Гані вдалося вже через 10 хвилин.

У ПАР на чемпіонаті світу з футболу збірна Гани зіграла внічию з Австралією. Як стало відомо, матч, що відбувся сьогодні, 19 червня, закінчився з рахунком 1:1.

Повідомляється, що рахунок у матчі відкрили австралійські футболісти. Так, на 11-й хвилині воротар Гани Річард Кінгсон невдало відбив удар зі штрафного. Втім, відігратися Гані вдалося вже через 10  хвилин. Зокрема Асамоа Г’ян реалізував пенальті, призначений за гру рукою.

Зазначимо, що в цьому епізоді Харрі К’юелл, який зіграв рукою, отримав червону картку, і решту  зустрічі Гана провела в більшості. Незважаючи на чисельну перевагу забити африканським футболістам не вдалося. Шанси вийти вперед були і в Австралії, найкращий з них на 72-й хвилині отримав Уілкшір, але пробив прямо в Кінгсона.

Таким чином, збірна Гани вийшла на перше місце в групі D, на другому місці збірна Німеччини з 3 очками, третіми виявилися серби, у яких також три очки, а збірна Австралії займає останнє місце з 1 очком. Нагадаємо, що останні матчі в цій групі відбудуться ввечері 23 червня. Зокрема, Гана зіграє з Німеччиною, а Сербія з Австралією.