Розвідка Міністерства оборони заявляє про активізацію примусової мобілізації Росією злочинців для участі в бойових діях на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міноборони, передають Українські Новини
"З початку вересня на території Ростовської та Воронезької областей, а також Краснодарського краю і тимчасово окупованих територіях України зросла кількість випадків, коли особам, затриманим за дрібні правопорушення, умисно підкидають зброю, боєприпаси, вибухові речовини і засоби підривання для примусу до підписання контрактів про проходження військової служби під загрозою кримінального переслідування", - сказано в ньому.
Дані заходи приймає військове командування і Федеральна служба безпеки Росії у зв'язку з масовими випадками відмови бойовиків продовжувати участь у бойових діях на Донбасі.
Розвідка також повідомляє, що на даний момент основні зусилля супротивника зосереджені на підтриманні боєздатності військ, ротації та посилення передових підрозділів, поповнення матеріально-технічних засобів, інженерному обладнанні позицій.
Зокрема в Харцизьк (Донецька область) з Росії доставлено 6 цистерн з пально-мастильними матеріалами, 3 танки Т-80, 2 бронеавтомобілі "Тигр", 2 автомобіля зв'язку.
В напрямку Донецька і Амвросіївки зафіксовано переміщення змішаних колон російської військової техніки в кількості 50 одиниць, в тому числі 3 реактивні системи залпового вогню.
Як повідомляли Українські Новини, раніше розвідка Міноборони заявила про розслідування ФСБ Росії вбивства високопоставленого російського офіцера в Луганську 21 вересня.Крім того, розвідка повідомляє, що Росія продовжує поставки на окуповані території боєприпасів і військової технікиі. зокрема, на полігон "Торез" доставлено 15 танків, а в Шахтарськ - 18 вантажних автомобілів з боєприпасами.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.