• Новини
  • Світ
  • Обама високо оцінює боротьбу українців за свободу
266

Обама високо оцінює боротьбу українців за свободу

Президент США Барак Обама високо оцінює боротьбу українців за свободу. Про це у своєму мікроблозі Twitter написав представник України в Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко, передають Українські Новини.

"На 71-й сесії Генеральної Асамблеї ООН президент Обама високо оцінив боротьбу українців за свободу", - сказано в ньому. У своєму виступі Обама зазначив, що під час Евромайдана українці вийшли на вулиці з вимогою змін. "Вони вимагали змін, тому що побачили краще життя в балтійських країнах та Польщі, у суспільствах, які були більш ліберальними, демократичними і відкритими, ніж їх власні", - говориться в тексті виступу Обами, розміщеному на сайті Білого дому.

Він також вважає, що якщо Росія продовжить втручатися в справи сусідніх держав, то її кордони стануть менш безпечними.

Як повідомляли Українські Новини, із-за кортежу Обами Лаврову довелося йти на сесію Генасамблеї ООН пішки.

РЕКЛАМА

Обама розповів, що буде, якщо Росія продовжить втручатися у справи сусідів.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Джерело: Українські новини

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.