Політика 2018-07-15T05:23:30+03:00
Українська гімнастка Різатдінова здобула "срібло" на Aeon Cup 2016

У минулому році на цьому чемпіонаті Ганна також посіла друге місце. Фото: xsport.ua

Призерка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Ганна Різатдінова посіла друге місце в многоборстві на "неофіційному клубному чемпіонаті світу" з художньої гімнастики Aeon Cup 2016 в Японії. Про це повідомляє прес-служба Федерації гімнастики України.

У минулому році на цьому чемпіонаті Ганна також посіла друге місце.

Крім того, в командному заліку, Ганна Різатдінова, Вікторія Мазур і Олена Дяченко, які представляють клуб "Школа Дерюгіних", посіли третє місце.

Як повідомляли Українські Новини, українська збірна у складі спортсменок Олени Дмитраш, Євгенія Гомон, Олександри Гридасовой, Валерія Гудим та Анастасії Возняк посіла 7 місце у змаганнях з художньої гімнастики на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Ганна Різатдінова здобула бронзову медаль на змаганнях з художньо гімнастики на Олімпіаді.

Джерело : Українські новини

До теми
НКРЕКП скасує формулу "Роттердам+" 13:07
Омелян заявив про підписання документа, після якого "в Москву будуть ходити тільки ведмеді" 16:39
У НКРЕКП підтвердили плани щодо скасування формули "Роттердам +" вже на наступному тижні 13:42
Роман Труба оголосив про запуск роботи Державного бюро розслідувань 17:40
ГПУ гальмує розслідування замаху на голову "Фармак" Жебрівську, - джерело 12:05
У чеській футбольної асоціації відреагували на заяву керівництва "Славії" після програшу київському "Динамо" 13:19
Блогер знайшов зв'язок кандидата на керівну посаду ДБР з сепаратистами 17:00
Більшість облорганізацій "Руху нових сил" підтримали кандидатуру Дерев'янка на пост президента 16:55
Після оновлення київського зоопарку ми розраховуємо на мільйон відвідувачів щороку, - Кличко 16:30
Анонсоване НКРЕКУ скасування формули "Роттердам +" призведе до зростання тарифів для населення в три рази, - експерти 14:28