200 тис. туристів назвали 30 найбільш ворожих до туристам міст. У трійку найбільш недружніх до туристів міст світу потрапили відразу два російських міста - Москва і Петербург. У рейтингу брали участь 266 міст, за які голосували 200 тисяч людей зі всього світу. Про це повідомляє The Independent .
Перше місце за недружелюбности посіла Москва. Вже другий рік поспіль. На другому місці - Атлантік Сіті. На третьому - Санкт-Петербург. Крім того, в топ увійшли французькі Марсель і Канни, а також американські Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Філадельфія, Балтімор і Лас-Вегас. Туристи, які відвідали Москву, дорікнули її мешканцям у небажанні допомагати, а також вказали на брак пристойних ресторанів і проблеми з громадським транспортом.Як повідомляють Українські новини, Росія перемогла в антирейтингу самих нерівних в світі економік. Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що не пам'ятає, як він говорив про падіння видобутку нафти в разі падіння цін до 80 доларів за барель.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.