Політика 2018-03-15T05:14:51+02:00
Паралімпійські ігри 2016 - у перший день Україна завоювала 9 медалей

Україна в загальному командному заліку посідає 9 місце. Скріншот

В перший день Паралімпійських ігор у Ріо українська збірна завоювала 9 медалей. Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

У змаганнях першого дня взяли участь 45 українських спортсменів у 7 видах спорту.

У плаванні на дистанції 100 м на спині чемпіоном став Євген Богодайко з результатом 1мин10с55, срібну медаль завоював Дубров Денис, який лише 24 соті частки секунди поступився першим місцем і отримав срібну нагороду на дистанції 100 м брасом (1 хв05с10 ').

Бронзові медалі завоювали:

Ольга Свідерська на дистанції 100 м вльнім стилем;

Хруль Оксана на дистанції 100 м на спині;

Семененко Ярослав на дистанції 100 м на спині;

Давид Хорава (дзюдо, вагова категорія 66 кг);

Юля Галинська (дзюдо, вагова категорія 48 кг)

Руслан Катишев в стрибку в довжину (6.20 м);

Роман Данилюк - штовхання ядра (15, 94 м).

Після першого дня змагань Україна в загальному командному заліку займає 9 місце.

Як повідомляли Українські Новини, російські спортсмени не будуть приймати участь в Паралімпійських іграх через відсторонення Паралімпійського комітету Росії на підставі доповіді незалежної комісії ВАДA про державну підтримку вживання допінгу в країні.

Путін вирішив організувати свої ігри для відстороненої паралімпійської збірної Росії.

Джерело : Українські новини