Політика 2018-09-15T05:39:09+03:00
На Кубку світу з плавання в Москві Україна взяла два "золота" і "срібло"

Українці влаштували справжню медальну феєрію.

Українські спорсмени Дарина Зевіна та Андрій Говоров стали призерами на етапі Кубка світу з плавання в Москві. Про це повідомляє "Обозреватель" .

Зевіна взяла "золото" в запливах на 50 і 200 метрів на спині, а Говоров завоював "бронзу" на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Дарина на 200-метрівці показала результат 2: 00.47, випередивши трикратну олімпійську чемпіонку Ріо 2016 Катінку Хоссу на 0.77 сек., А на 50-метровій дистанції українська плавчиха показала найкращий результат - 26.25 сек, пропливши швидше угорки на 0,26 сек.

Говоров в своїй битві поступився лише 0.35 сек південноафриканцеві Чаду ле Кло.

Як повідомляли Українські Новини, раніше Говоров встановив національний рекорд і вийшов у півфінал змагань з плавання на Олімпіаді.

Український спортсмен Андрій Говоров зайняв 5 місце на змаганнях з плавання вільним стилем на дистанції 50 м на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).