США вважають введення санкцій проти 17 росіян і українців і низці російських компаній через конфлікт в Україні нагадуванням Росії про необхідність виконання домовленостей, досягнутих у Мінську (Білорусь) у лютому 2015 року. Про це повідомив на традиційному брифінгу в Державному департаменті США його офіційний представник Джон Кірбі, передають Українські Новини.
"Розширенням санкцій США висловили солідарність із ЄС і нагадали Москві про необхідність виконати "мінські угоди", - зазначив Кірбі.
З його слів, розширити антиросійські санкції США спонукало прагнення припинити можливість їх обходу з боку РФ, а також бажання нагадати про незаконність дій Москви.
Як повідомляли Українські Новини, 1 вересня США ввели санкції у відношенні 17 громадян Росії й України й низки російських компаній через конфлікт в Україні.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.