• Новини
  • Світ
  • Розширення санкцій США - нагадування РФ про необхідність виконувати "мінські угоди"
483

Розширення санкцій США - нагадування РФ про необхідність виконувати "мінські угоди"

Представитель Госдепа Джон Кирби. Фото: ukr.media
Представитель Госдепа Джон Кирби. Фото: ukr.media

США вважають введення санкцій проти 17 росіян і українців і низці російських компаній через конфлікт в Україні нагадуванням Росії про необхідність виконання домовленостей, досягнутих у Мінську (Білорусь) у лютому 2015 року. Про це повідомив на традиційному брифінгу в Державному департаменті США його офіційний представник Джон Кірбі, передають Українські Новини.

"Розширенням санкцій США висловили солідарність із ЄС і нагадали Москві про необхідність виконати "мінські угоди", - зазначив Кірбі.

З його слів, розширити антиросійські санкції США спонукало прагнення припинити можливість їх обходу з боку РФ, а також бажання нагадати про незаконність дій Москви.

Як повідомляли Українські Новини, 1 вересня США ввели санкції у відношенні 17 громадян Росії й України й низки російських компаній через конфлікт в Україні.

РЕКЛАМА

 

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Джерело: Українські новини

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.