Пресс-конференция: "Итоги пяти лет эпохи Порошенко: дискриминация переселенцев, других пострадавших в результате войны и преследования общественных лидеров. Что может изменить новый президент прямо сейчас?"

Політика 2019-04-15T10:47:48+03:00
Один з фаворитів ЧС-2010 Іспанія програла Швейцарії

Переможний гол швейцарців.

Іспанія є діючим чемпіоном Європи.

Діючий чемпіон Європи збірна Іспанії програла свій перший матч на чемпіонаті світу з футболу. Іспанці поступилися команді Швейцарії з мінімальним рахунком 0:1, єдиний гол у ворота Ікера Касільяса забив півзахисник Желсон Фернандес, гравець французького "Сент-Етьєна".

Гол у ворота Касільяса був забитий на 52-й хвилині. Атаку швейцарців почав голкіпер Бенальо сильним ударом від воріт; м'яч одержав Дердійок, удар якого відбив Касільяс. Проте після цього м'яч відскочив до Фернандеса, який бив у порожні ворота. За 20 хвилин до кінця зустрічі швейцарці могли подвоїти перевагу: Дердійока обіграв двох гравців у штрафний і пробив повз Касільяса, але від голу іспанців врятувала штанга.

Під час зустрічі перевага була на боці іспанців, і два небезпечних моменти біля їх воріт, у тому числі голевий, були чи не єдиними для збірної Швейцарії. Іспанці нанесли 24 удари по воротах, з них 8 у створ, у той час як швейцарці били по воротах вісім разів, а в створ потрапили тричі.

Нападник іспанців Давид Вілья мав кілька гарних можливостей забити, одна з яких виникла на 61-й хвилині, коли після пасу Хаві Вілья міг вийти один на один, але Бенальо встиг забрати м'яч. На 70-й хвилині Хабі Алонсо сильно пробив через межі штрафний і потрапив у перекладину. За 10 хвилин до кінця зустрічі в штангу потрапив Хесус Навас.

Як відзначає агентство AFP, збірна Швейцарії здобула перемогу над іспанцями вперше за останні 85 років. Однак головний тренер швейцарців Оттмар Хітцфельд заявив, що його підопічні не могли обіграти Іспанію 105 років, повідомляє Спорт Сьогодні.

Нагадаємо, 15 червня інший фаворит ЧС Бразилія обіграла КНДР із рахунком 2:1.

Більше новин про: Швейцария Футбол Испания ЧМ-2010