Політика 2017-08-15T07:40:54+03:00
Відео дня: Україна стала абсолютним чемпіоном світу з ракетомодельного спорту

На Львівщині відбувся Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Під час церемонії закриття було нагороджено абсолютних чемпіонів світу.

В командному заліку Seniors Україна посіла 1 місце, 2 місце дісталося Болгарії і 3 - США.

В категорії Juniors 1 місце посіла Словаччина, 2 місце - Польща, 3 місце - Китай,4 місце - Україна.

Крім того в індивідуальному заліку чемпіонами стали в категорі Senior – Jordi Roura (Іспания) та в категорії Junior – Michal Zitnan (Словаччина).

Зазначимо, що у змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 20-ти країн світу.

Нагадаємо, в мережі з'явилося відео запуску керованої ракети українського виробництва.

Як повідомлялося раніше, Турчинов вважає найбільш небезпечними для України повітряно-космічні сили Росії.

Більше новин про: Ракета