Світ 2018-01-15T05:00:04+02:00
Ямайський спринтер Усейн Болт став дев'ятикратним олімпійським чемпіоном

Усейн Болт в движении. Фото: mir-la.com

Знаменитий ямайський спринтер Усейн Болт в чоловічій естафеті 4x100м завоював дев'яте олімпійське золото в кар'єрі і третє на Іграх в Ріо-де-Жанейро, повідомляє "Російська служба Бі-бі-сі".

Збірна Ямайки втретє поспіль виграла олімпійський фінал в цьому виді. Болт біг на четвертому, завищують етапі гонки.

Друге місце сенсаційно посіла збірна Японії. Третьою до фінішу прийшла команда США, але її дискваліфікували за заступ за доріжку, і бронза дісталася спортсменам з Канади.

Напередодні Болт був найсильнішим на 200-метровій дистанції. Чотири дні тому він переміг в олімпійській 100-метрівці.

Тоді він сказав, що має намір виграти на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро всі  забіги, в яких візьме участь.

Болт висловлював упевненість, що, завоювавши ці нагороди, навічно впише своє ім'я в історію спорту.

Тепер він займає третє місце серед усіх легкоатлетів по числу завойованих олімпійських золотих медалей.

Ямайський бігун раніше заявив, що Олімпіада в Ріо стане останньою в його кар'єрі.

Нагадаємо, всього три дні тому Болт взяв золото на 100-метровій олімпійській дистанції. Тоді він заявив, що має намір прийти першим на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро не тільки на двухсотметрівці , але і в естафеті 4х100 разом з партнерами, яка відбудеться в суботу.

Як повідомлялося раніше, український спортсмен Юрій Чебан виграв золоту медаль на змаганнях з веслування на каное на дистанції 200 м на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

До теми

Запуск Javelin. Скріншот відео прес-служби Президента
В Україні відбулися перші стрільби з американських Javelin 19:22
Депутат Каплін отримав підтвердження від Ізраїлю подвійного громадянства депутата Рабіновича 15:17 Документ
Сьогодні свято "літнього" Миколи: історія і традиції 07:00
Медзакладам прифронтової зони складно швидко реагувати на загострення бойових дій, – Богомолець 15:01
По-тихому "злити" антикорупційного прокурора не вийде, – експерт Жовтенко 18:24
Загострення в зоні ООС: 2 військових загинули, 9 поранені 10:36
Під час бійки на стадіоні в Черкасах поліція затримала оператора телеканалу, коли той проводив зйомку 16:01
Винні у фальсифікації "справи Мартиненка" понесуть кримінальну відповідальність, – ЗМІ 17:29
У Полтавській області депутати скасували спецдозвіл на видобуток газу, – ЗМІ 16:40
Податковий комітет Ради схвалив законопроект, що відновлює "схему" контрабанди, – ЗМІ 20:08