Життя 2018-10-15T05:34:35+03:00
Відео дня: Чебан вигріб друге золото для України швидким стартом і мокрим фінішем

Український спортсмен Юрій Чебан виграв золоту медаль на змаганнях з веслування на каное на дистанції 200 м на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Про це сказано в повідомленні на офіційному сайті Олімпійських ігор, передають Українські Новини.

У фіналі українець показав час 39,279 секунди.

"Срібло" виграв представник Азербайджану Валентин Дем'яненко, програвши Чебану більш ніж 0,2 секунди.

"Бронзу" завоював спортсмен із Бразилії.

На відео з переможного запливу Юрія Чебана видно, як відразу на старті український каноїст вирвався вперед. Після фінішу спортсмен випав з каное, але цьому передувала перемога.

Як повідомляли Українські Новини, перше Олімпійське золото на Іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) України приніс гімнаст Олег Верняєв.

Сьогодні проходить 13-й день Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

В Олімпіаді візьмуть участь 207 українських спортсменів в 27 видах спорту.

Поки українська олімпійська команда завоювала 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

Джерело : Українські новини