Політика 2018-07-15T05:25:55+03:00
Дві українські бігунки вийшли в півфінал змагань із бігу на 800 м на Олімпіаді

Лупу в своєму забігу прибігла до фінішу другою. Фото: facebook.com/olympicua

Українські спортсменки Олена Прищепа і Наталя Лупу вийшли в півфінал змагань із бігу на 800 м на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Олімпійських ігор, передають Українські Новини.

Лупу в своєму забігу прибігла до фінішу другою, показавши час 1:59,91. Результат Прищепи - 1:59,80, вона фінішувала третьою.

У загальній класифікації учасниць змагань Прищепа посіла 11-е місце, а Лупу - 14-е.

Ще одна українська спортсменка Ольга Ляхова не змогла подолати кваліфікаційний етап змагань з бігу на 800 м на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Ляхова пробігла дистанцію за 2: 03.02, ставши в своєму забігу сьомий. У загальній класифікації учасниць змагань Ляхова зайняла 49 місце.

Як повідомляли Українські Новини, перше Олімпійське золото на Іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) України приніс гімнаст Олег Верняєв.

Нагадаємо, український спортсмен Богдан Бондаренко виборов бронзову медаль на змаганнях зі стрибків у висоту на Олімпійських іграх.

Джерело : Українські новини

До теми
Маніпуляція з переглядом цивільних справ потрібна владі для потрібного рішення щодо важливих справ, - Портнов 08:00
Влада провалила судову реформу, - екс-перший заступник глави Адміністрації Портнов 11:00
У Дніпропетровській області за участю Зубка та губернатора Резніченка відкрили перший "дитячий садок-вулик" 14:35
Павелко особисто причетний до створення офшору, з допомогою якого вивів з України понад $1 млн - ЗМІ 10:04
Національна асоціація адвокатів України наполягає на оцінці законопроектів "Про адвокатуру" у Венеціанській комісії 16:29
Підлеглий Насалика Максим Федотов хоче отримати контроль над половиною газових родовищ України, - ЗМІ 16:23
Рахункова палата оцінила наслідки неефективної роботи в.о. ФДМУ Трубарова 10:01
"Росток-Холдинг" закликає президента зупинити рейдерів, щоб допомогти уникнути економічних проблем 11:07
Скандального суддю викрили в масовій купівлі нерухомості в "ДНР", - СБУ 12:52
Янукович готовий виступити по відео в суді в присутності одного зі своїх українських адвокатів, - Байдик 08:24 Фото