Світ 2018-01-15T05:00:38+02:00
Олімпійський дух: накульгуючи і спотикаючись, дві спортсменки допомагають одна одній фінішувати

Справжніми переможцями на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро стали бігунки Еббі Д'Агостіно з Нової Зеландії і Ніккі Хамблін з США завдяки яскравому прояву олімпійського духу. Багато хто ще довго буде згадувати момент, як дві спортсменки, накульгуючи і спотикаючись, добираються до фінішу, допомагаючи одна одній.

Зворушлива історія сталася під час кваліфікаційного забігу на 5 кілометрів. На дев'ятому з 13 кіл всі бігунки рухалися по треку в тісній групі. У якийсь момент Ніккі Хамблін спіткнулася і впала. Слідом за нею бігла Еббі Д'Агостіно, яка зачепила Хамблін і сама в падінні підвернула коліно.

"Вставай, вставай! Треба бігти до фінішу!" - сказала Д'Агостіно все ще лежить на треку Хамблін.

Тільки потім, коли обидві спортсменки піднялися і знову почали бігти, американка зрозуміла, що їй доведеться набагато важче, ніж новозеладнці. Д'Агостіно, пробігши кілька метрів, знову впала через своє коліно. І на цей раз вже Хамблін допомогла їй піднятися.

Підтримуючи і допомагаючи одна одній, дві спортсменки, які навіть не були знайомі на старті, фінішували останніми. Хамблін показала час 16:43,61, Д'Агостіно - 17:10,02.

Незважаючи на це, організатори вирішили, що вони обидві пройдуть до фіналу і побіжать в суботу, 20 серпня.

Як повідомляли Українські Новини, перше Олімпійське золото на Іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) України приніс гімнаст Олег Верняєв.

Нагадаємо, український спортсмен Богдан Бондаренко виборов бронзову медаль на змаганнях зі стрибків у висоту на Олімпійських іграх.

В Олімпіаді візьмуть участь 207 українських спортсменів в 27 видах спорту.

Поки українська олімпійська команда завоювала 1 золоту, 4 срібні та 2 бронзові медалі