Політика 2017-12-15T07:23:28+02:00
Каноїст Алтухов увійшов в 5-ку кращих на Олімпіаді в Ріо

Павло Алтухов. Фото: noc-ukr.org

Український спортсмен Павло Алтухов зайняв 5 місце у фіналі змагань з веслування на каное на 1 000 м на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті ігор, передають Українські Новини.

Українець показав 5-ий час з усіх учасників фіналу. Олімпійським чемпіоном став німець Себастьян Брендель, другий - бразилець дос Сантос, а третім став представник Молдавії Сергій Тарновський.

Як повідомляли Українські Новини, раніше український спортсмен Жан Беленюк завоював срібну медаль на змаганнях з греко-римської боротьби у вазі до 85 кг на Олімпійських Іграх.

Український спортсмен Ігор Радівілов посів 5 місце у фіналі вправ на кільцях на змаганнях зі спортивної гімнастики на Олімпіаді в Ріо.

Джерело : Українські новини

До теми

Морські піхотинці відмовилися змінити берети, щоб "не зраджувати клятву" 11:51
Запуск Javelin. Скріншот відео прес-служби Президента
В Україні відбулися перші стрільби з американських Javelin 19:22
Київрада погрожує "Нафтогазу" відключенням гарячої води у разі припинення газопостачання 19:30
Подорожчання проїзду в громадському транспорті викликано зношеністю рухомого складу на 75% 17:09
"Закон Мушака" дозволить Karbo котуватися на українських біржах 19:08
Представники групи Нavas обговорили у Києві стан медіа-ринку регіону 10:04 Прес-реліз
Винні у фальсифікації "справи Мартиненка" понесуть кримінальну відповідальність, – ЗМІ 17:29
У Полтавській області депутати скасували спецдозвіл на видобуток газу, – ЗМІ 16:40
Під Києвом за допомогою "тітушек" і гусеничного трактора знищують парк 16:04
Податковий комітет Ради схвалив законопроект, що відновлює "схему" контрабанди, – ЗМІ 20:08