Політика 2018-10-15T05:35:09+03:00
Українська бігунка вийшла в півфінал змагань із бігу на 400 м на Олімпіаді

Українська спортсменка Ольга Земляк вийшла в півфінал змагань з бігу на 400 м на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Олімпіади, передають Українські Новини.

Згідно з ним, Земляк в своєму забігу посіла 2 місце з результатом 51,40 секунди.

Українки Юлія Ольшевська і Ольга Бибик не пробилися на цій дистанції в півфінал, зайнявши, відповідно, 4 і 5 місце.

У свою чергу українська спортсменка Марія Шаталова вибула з кваліфікації змагань з бігу на 3 тис. м з перешкодами на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Шаталова в своєму забігу була 12-ю з результатом 9 хвилин 30,89 секунди.

Також вибули з кваліфікації змагань з бігу на 100 м на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) українські спортсменки Олеся Повх і Наталія Погребняк.

Повх фінішувала з результатом 11,29 секунди, а Погребняк пробігла дистанцію за 11,32 секунди.

Як повідомляли Українські Новини, українська збірна в складі спортсменок Ольги Харлан, Олени Кравацької та Аліни Комащук завоювала срібні медалі на змаганнях з фехтування на шаблях на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, Олімпіада в Ріо-де-Жанейро триватиме до 22 серпня. В Олімпіаді візьмуть участь 207 українських спортсменів в 27 видах спорту.

Джерело : Українські новини