Політика 2020-02-15T11:10:30+02:00
Збірна ПАР втратила перемогу в матчі відкриття ЧС-2010

На початку другого тайму господарі забили, але мексиканці відігралися.

Матч відкриття чемпіонату світу з футболу, в якому зустрічалися збірні ПАР і Мексики, завершився внічию з рахунком 1:1. На початку другого тайму вирізнився півзахисник південноафриканської команди Сіфіве Тшабалала. Відповідний гол на 79-й хвилині зустрічі забив Рафаель Маркес.

Мексиканці почали гру активно й мали перевагу в першій половині зустрічі, однак у другому таймі пропустили контратаку й дозволили збірній ПАР відкрити рахунок. Надалі ініціативою володіли в основному господарі поля, яким, проте, не вдалося зберегти свої ворота в недоторканності.

Збірна ПАР мала гарну можливість довести матч до перемоги, однак на 89-й хвилині Катлего Мфела, який вийшов один на один з воротарем, не зміг завдати точного удару.

Таким чином, збірні Мексики й ПАР набрали по одному очку. На першому етапі чемпіонату світу ці команди виступають у групі A, поряд зі збірними Франції й Уругваю.

Матч Франція - Уругвай відбудеться ввечері 11 червня й почнеться о 21:30 за київським часом.